Обмін

У своїй роботі ми керуємося чинним законом України. Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.94 р № 172 «Про реалізацію окремих положень Закону України« Про захист прав споживачів », яким встановлюється перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню), якщо вони не задовольняють споживачів з будь-яких причин , товари постільних речей належної якості ОБМІНУ І ПОВЕРНЕННЯ НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ. Крім того поверненню не підлягають товари, які шиються індивідуально під ваше замовлення.

Тому будьте уважні при виборі товару.

Відтінок постільної білизни може відрізнятися від картинки, яку надає виробник тканини. Найчастіше передача кольору на різних моніторах може відрізнятися!

На жаль, іноді може зустрічатися брак. Якщо ви виявили брак, не користуйтеся виробом і відразу повідомте нам. У разі браку, постільна білизна і текстиль підлягає обміну. Обмін можливий протягом 14 днів з моменту покупки. Тому, будь ласка, перевіряйте товар перед використянням.

Продукція, придбана в нашому інтернет-магазині підлягає обміну в таких випадках:

- Товар належної якості і знаходиться в такому вигляді, в якому був доставлений споживачеві

- Товар не був у споживанні, збережено його товарний вид, не пошкоджена упаковка

- Рекомендуємо перевіряти постільну білизну перед пранням на наявність дефектів на тканині, після прання обмін неможливий.


Якщо всі умови дотримані, обмін здійснюється за рахунок магазину в обидві сторони. Якщо з якихось причин ми не зможемо вам обміняти бракований товар на аналогічний без браку (наприклад, немає в наявності аналогічного товару), ми підберемо альтернативу на обмін. Якщо із запропонованих альтернативних варіантів вам нічого не сподобається, ми повернемо вам гроші за бракований товар.

Комплекти індивідуального пошиття мають крій трохи більше заявлених розмірів через усадки, яку дає тканина. Після трьох - чотирьох праннів, комплекти набувають заявлені розміри. Це не вважається браком. Брак - це грубі дефекти на тканині.

text_st
button_out_of_stock